DANIŞAN YORUMLARI

Bir yılı geçgin süredir devam ediyoruz Armoni’ye. Çok iyi bir kurum. Burada çalışanlara en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Hayatımıza ve yüreğimize dokundunuz. Bu kurumu ve sizleri hep hatırlayacağız. Teşekkür ediyorum her şey için, hep mutlu kalın. Bizleri mutlu ettiniz yüzümüzü güldürdünüz.

Serap Yıldırımer

Yaklaşık 7 aydır oğlum Kenan ile Ezgi Hanım kekemelik konusunda çalışmalara devam ediyor. Kendisine oğlum çok alıştı,güler yüzlü ve tatlı dilli olması Kenan’ın daha çabuk alışmasına ve isteyerek gelmesinde etkisi büyük. İlk geldiğimiz gün ile şimdiki arasında bayağı gelişim kaydettik. Buradaki tüm kadronun güler yüzlü ve sıcak olması giden kişilerle iyi bir karşılama yaptıklarını düşünüyorum. Teşekkürler .

Hülya Aksüt

Armoni Dil ve Konuşma Merkezi’ne bir arkadaşımızın tavsiyesi ile başladık. Burayı buluncaya kadar akılımızda bin bir soru işareti vardı. Devamında burada çalışan kişilerin başta Serdar Bey olmak üzere alanlarında ne kadar uzman olduklarını gördük. Ve bizdeki soru işaretlerinin hiçbiri kalmadı. Gerçekten çözüm arayan kişilerin aradıkları yerin burası olduğuna eminim. Şu anda kızımın konuşmasında hiçbirşey kalmadı. Geldiğimiz gün ile şimdiki arasında dünya kadar fark var. Ayrıca bu zamanda Ezgi öğretmenin yardımlarını, bizi sürekli bilinçlendirmesini hiç unutmam. Melike Hanım’a bize yol göstericiliği için çok teşekkür ediyorum.

Ezgi Emeksiz

Merhaba, Armoni'yi internet vasıtasıyla bulup görüşmeye karar verdik. İlk görüşmede Ezgi hanımın güler yüzlü samimi davranışları, rahatlatıcı konuşması bizim çok hoşumuza gitti. Kızım bazı harfileri söyleyemiyordu. Şu anda Ezgi hanımın sayesinde söyleyemediğimiz hiç harf yok. Armoni çalışanlarına kurum müdürü Serdar beye kızımın çok sevdiği Ezgi hanıma güler yüzleri ve nezaketleri için tüm samimiyetimle teşekkür ederim.

Gülay Çetin

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!