DANIŞAN YORUMLARI

Değerli armoni ekibi,
Oğlumla birlikte verdiğimiz kekemelik mücadelemizde sizlerle karşılaştığımız ve birlikte hareket ettiğimiz için sizlere teşekkür ederim, kaderime de minnettarım..
İletişime geçtiğimiz o ilk günkü telefon görüşmesinden itibaren "doğru yerde olma " hissiyatımı hiç kaybettirmediniz.
Ilginiz, sevginiz, çabalarınız bizlerde hiç silinmeyecek izler bırakıyor.  Çünkü sizler bizlerin " göz nuru" çocuklarımız için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Herşey için çok teşekkürler. Bu kâğıda yazabildiğim kelimeler duygularım karşısında oldukça sığ kalıyor.
Sizinle birlikte hareket etmek bizim için gerçek bir hazine. Yasadıgı  sıkıntılar karşısında çare arayan herkesin bu hazine ile karşılaşmasını dilerim.
Ben bu satırları yazarken oğlum grup seansında eğitim alıyor ve ben seanstan sonra bize verilecek tavsiyeleri tıpkı uzun yaz günleri susuz kalan insanın suyu beklemesi gibi bekliyorum. Hayatımızda olduğunuz için teşekkürler ARMONİ, iyiki varsınız.. YASEMİN TOPAK-  ZÜBEYİR BİLAL  TOPAK

Yasemin Topak

Yaşanılan sorunlara yönelik geliştirdikleri yöntem ve bu yöntemin uygulanması esnasında gösterdikleri beceri ve özveri sayesinde başta sorunu yaşayan birey olmak üzere aile üzerindeki olumlu etkisi sayesinde kısa zamanda beklenen çözüm seviyesinin ötesinde bir sonuç oluşmaktadır. Herşey için çok teşekkür ederiz. Iyiki varsınız Armoni Ailesi?? PELİN KÖSE-ÇINAR EFE KÖSE

Pelin Köse

Bir yılı geçgin süredir devam ediyoruz Armoni’ye. Çok iyi bir kurum. Burada çalışanlara en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Hayatımıza ve yüreğimize dokundunuz. Bu kurumu ve sizleri hep hatırlayacağız. Teşekkür ediyorum her şey için, hep mutlu kalın. Bizleri mutlu ettiniz yüzümüzü güldürdünüz.

Serap Yıldırımer

Yaklaşık 7 aydır oğlum Kenan ile Ezgi Hanım kekemelik konusunda çalışmalara devam ediyor. Kendisine oğlum çok alıştı,güler yüzlü ve tatlı dilli olması Kenan’ın daha çabuk alışmasına ve isteyerek gelmesinde etkisi büyük. İlk geldiğimiz gün ile şimdiki arasında bayağı gelişim kaydettik. Buradaki tüm kadronun güler yüzlü ve sıcak olması giden kişilerle iyi bir karşılama yaptıklarını düşünüyorum. Teşekkürler .

Hülya Aksüt

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!