Yükleniyor...

DANIŞAN YORUMLARI

Ezgi abla ile karşılaştığım ilk günden beri kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Armoni Eğitim Merkezi benim hayata yeniden dönmemi sağladı. Serdar abi sayesinde kekelemekten zevk aldım. Biliyorum çok ilginç gelecek size ama kekelememek için uğraşmak yerine bana zahmetsiz kekemeliği öğretti ve bu beni inanılmaz rahatlattı. İçime kapanık ve fazla arkadaşı olmayan biriydim. Şu an yabancı kişilerle bile çok rahat konuşabiliyorum. Herkese tavsiye ediyorum ve Armoni ailesine teşekkür ediyorum.

Beyza Nur

Öncelikle buraya geldiğimde konuşmamda düzelme olacağına dair hiç umudum yoktu. Daha önce gittiğim merkezlerde olduğu gibi yine hayal kırıklığı yaşayacağımı düşünüyordum. Ancak ilk görüşme sırasında çok samimi, sıcak ve kendilerinden emin insanlarla karşılaştım. Bu beni inanılmaz mutlu etti ve umutlarımı canlandırdı. Kurumun başında biz kekemeleri çok iyi anlayan kendiside kekeme olan Serdar abi var. İnanın terapi sonrasında herkesle tek tek ilgilenip tüm kekemelere çok yardımcı oluyor. Ezgi ablayı da unutmamak lazım. O da terapilerde tüm yöntemleri ince ayrıntılarına kadar çok başarılı bir şekilde anlatıyor. Psikolog Melike hanım olsun Selma hanım olsun hepsi size çok iyi gelecekler. Hepinizi seviyorum iyi ki varsınız. 

Nurperi

 55 yaşındaki babam geçirdiği beyin kanaması sonucunda konuşmasını yitirmişti ve terapi için çok isteksizdi. Sağ olsun Ezgi hanımla çok güzel yol katettik. Ayrıca samimiyetleri ve ilgileri için armoni dil ve konuşma merkezi tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederiz.

Cemre Aydoğan

Kurumunuza kızımın "k" harfini söyleyememe nedeniyle başvurduk. İlk görüşmede kızım ile güzel bir iletişim kuruldu ve her seferinde kızım istekli ve motive bir şekilde geldi. Kısa sürede sonuç aldık. Emeklerinize ve ilginize çok teşekkür ederiz.

Gülseren Pamuk

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!