[email protected] 0 (232) 421 51 45

DANIŞAN YORUMLARI

Ben kurumunuza 5 yaşındaki kızımın "dilimi düzeltin" isteği üzerine başvurdum. İlk telefon görüşmemizdeki iletişiminiz içimizi çok rahatlatmıştı. Ve "evet" dedik. Kesinlikle Armoni.. Ezgi Hanım'ın bizi çok bilgilendirici bir şekilde yönlendirmesi, Serdar Bey'in ilgisi ve Selma Hanım'ın güler yüzü sayesinde her defasında kursumuza severek isteyerek geldik. Çok kısa bir sürede güzel bir yol katettik. Kızım artık daha özgüvenli. Artık "beni neden kimse anlamıyor" demiyor ve bunu mutluluğunu yaşıyor. Bunun için size minnettarız. Emeklerinize ve ilginize çok teşekkür ederim.

Filiz Beğtaş

Kurumunuza tavsiye üzerine başvurduk. Sizlerle yaptığımız telefon görüşmesinde duygu ve düşünceler olarak çok rahatlamıştım. İlk görüşmemizde Ezgi Hanımın bilgileri bize çok güzel yön verdi. İletişim, insan ilişkileri ve oğlumun çok mutlu olması. Bizim gelişmeleri fark etmemiz ve emeklerinizin karşılığını biz çok güzel alıyoruz. 
Sizler çok güzel bir işe imza atıyorsunuz, o da geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiğiniz ögüvenli bir hayat.
  Serdar Bey, Ezgi Hanım ve Selma Hanım emekleninize ve ilginize çok teşekkür ederim.

Seher Çelik

22 yaşındayım ve konuşurken çok sık takılıyordum. Armoni Dil ve Konuşma merkezinde aldığım eğitimle bunun üstesinden gelmeyi başardım. Serdar Bey'e , Ezgi Hanım'a ve Nur Hanım'a emekleri için çok teşekkür ederim. 

Serhat Kıran

Armoni Dil ve Konuşma Merkezine çocuğumun bazı harfleri söyleyememesi üzerine başvurduk. Ezgi Hanımla yaptığımız seanslar sonucunda istediğimiz sonucu elde ettik. İlgi ve içtenliğiniz için teşekkür ediyoruz. 

Funda Yılmaz Güleryüz

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!