[email protected] 0 (232) 421 51 45

DANIŞAN YORUMLARI

Armoni Dil ve Konuşma Merkezi’ne bir arkadaşımızın tavsiyesi ile başladık. Burayı buluncaya kadar akılımızda bin bir soru işareti vardı. Devamında burada çalışan kişilerin başta Serdar Bey olmak üzere alanlarında ne kadar uzman olduklarını gördük. Ve bizdeki soru işaretlerinin hiçbiri kalmadı. Gerçekten çözüm arayan kişilerin aradıkları yerin burası olduğuna eminim. Şu anda kızımın konuşmasında hiçbirşey kalmadı. Geldiğimiz gün ile şimdiki arasında dünya kadar fark var. Ayrıca bu zamanda Ezgi öğretmenin yardımlarını, bizi sürekli bilinçlendirmesini hiç unutmam. Melike Hanım’a bize yol göstericiliği için çok teşekkür ediyorum.

Ezgi Emeksiz

Merhaba, Armoni'yi internet vasıtasıyla bulup görüşmeye karar verdik. İlk görüşmede Ezgi hanımın güler yüzlü samimi davranışları, rahatlatıcı konuşması bizim çok hoşumuza gitti. Kızım bazı harfileri söyleyemiyordu. Şu anda Ezgi hanımın sayesinde söyleyemediğimiz hiç harf yok. Armoni çalışanlarına kurum müdürü Serdar beye kızımın çok sevdiği Ezgi hanıma güler yüzleri ve nezaketleri için tüm samimiyetimle teşekkür ederim.

Gülay Çetin

Oğlum Saygın 4 yaşında. Ağustos 2018’de el-ayak hastalığından sonra kekelemeye başladı. 1 yılı ara ara kekeleyerek geçirdik. Bu kadar uzun süre bitmeyince internetten Armoni’yi bulduk. İyi ki de yollarımız kesişmiş. İyi ki tanımışız sizi. Temmuz 2019’da başladık. Ezgi öğretmenimizin çizdiği yoldan hiç ayrılmayarak seanslarımızı sürdürdük ve en sonunda aylık kontrollere kadar seans sıklıklarımızı açtık. Eskiden hissettiğim endişeler ve devam edeceğine dair korkularımı geride bıraktım. Anne babalar için çocuğun geleceğini etkileyebilecek bu zorlu durumu sizin sayenizde geride bıraktık. İyi ki varsınız, iyi ki tanımışız Ezgi Öğretmenimizi.
 
Sevgilerle
 

Senem & Cevdet Sarıkaynak

Ezgi abla ile karşılaştığım ilk günden beri kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Armoni Eğitim Merkezi benim hayata yeniden dönmemi sağladı. Serdar abi sayesinde kekelemekten zevk aldım. Biliyorum çok ilginç gelecek size ama kekelememek için uğraşmak yerine bana zahmetsiz kekemeliği öğretti ve bu beni inanılmaz rahatlattı. İçime kapanık ve fazla arkadaşı olmayan biriydim. Şu an yabancı kişilerle bile çok rahat konuşabiliyorum. Herkese tavsiye ediyorum ve Armoni ailesine teşekkür ediyorum.

Beyza Nur

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!