[email protected] 0 (232) 421 51 45

DANIŞAN YORUMLARI

6 yaşındaki oğlumu yaşadığı artikülasyon problemi nedeniyle armoni dil ve konuşma merkezine götürdük. Ezgi hocamız sağ olsun çok ilgilendi ve kısa sürede oğlum tüm harfleri çıkarmaya başladı. Çok teşekkür ediyoruz.

Hatice Çolakoğlu

Armoniyi ilk kez 3 yıl önce internetten keşfetmiştim. Ancak o zamanlar gelmeye kendimi hazır hissetmiyordum. Geçen 3 yıl bana artık kekeme olduğumu kabullenmemi, bununla yaşamayı öğrenmeyi, mücadele etmem gerektiğini hissettirince bir an bile düşünmeden gelmeye karar verdim. Ancak bunun öncesi de var tabi. 27 yaşındayım ve hatırladığım kadarıyla 9-10 yaşlarından beri kekemeyim. Bu zamana kadar yaşadığım ve karşılaştığım olaylar çoğu zaman kişiliğimi olumsuz yönde geliştirdi. İnsanlarla konuşmak, yani birini tanımak, çalan telefona "alo" demek, dolmuşta müsait yerde inmek istemek ya da sınıfta bildiğim halde parmak kaldırmamak, kısa yolu varken bir işin sırf telaffuz edemediğin için uzun uzun uğraşmak....gibi hayatımı zorlaştıran, yaşam kalitemi düşüren birsürü şey yaşadım. En çok da kendi başıma mücadele ederken en sevdiğiniz canım dediğiniz arkadaşlarınızdan olumsuz bir eleştiri yorum geldiği zaman yaşadığım hayal kırıklığı ve insanlardan nefret etme hissi. Bu zaman kadar bu olumsuz duygularla tek başıma mücadele ettim. Ailemi arkadaşlarımı hiç bulaştırmadım çünkü kabullenememiştim. Ama artık 27. yılımda yorulduğumu içime kapandığımı, kendimi ifade etmeye bile tenezzül etmediğimi farkedince buna bir dur deme vakti geldiğini hissettim. Bu tür duygularla geldim ben buraya. Geçirdiğim eğitimler sayesinde kendine özgüveni olan daha doğrusu sahip olduğu özgüvenin farkında olan, kekeme olduğunu kabullenen  ve bununla nasıl mücadele etmesi gerektiğini bilen bir birey olduğumu hissediyorum. İyiki yolumuz kesişmiş Armoni :)

Fatma Özge Kaya

Armoni Dil ve Konuşma Merkezini bir arkadaş vasıtası ile bulduk. Araştırmalarımız sonucunda sevgili Serdar Bey ve dev kadrosu ile tanıştık. Zorlu bir süreçten geçerken sizleri tanımak bize ve oğluma inanın MUCİZE! Kronik kekeleme tanısı koyduğunuz oğlum şu an sizler ve ekibiniz sayesinde ilerleme sağlayabildi. İnşallah daha da iyi olucaz. Sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz. ARMONİYİ SEVİYORUZ..

Fatma Hepbaytaş

Armoni'yi tesadüfen internette buldum. Aramaya çok çekindim ilk başta. Fakat kekemelik problemim o kadar ağır basıyordu ki artık, yardım almak zorundaydım. Hayatıma böyle devam edemezdim. Kekelediğim için kendimi dış dünyadan soyutlamaya başlamıştım. Armoni 'yle birlikte çok yol katettiğimi düşünüyorum. Süper enerji dolu bir ekibiniz var. İyi ki yollarımız kesişmiş :)

Gülşen Onuk

« Önceki 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!